Güncel Haberler – GuncelBilgi.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. LG XBOOM 360 inceleme!

LG XBOOM 360 inceleme!

GBN GBN -
34 0

TV ve ses teknolojilerinde dünya devlerinden biri olan LG XBOOM 360 hoparlör inceleme videosu ile sizlerleyiz. XBOOM 360 XO3, ses deneyiminizi tümüyle değiştirecek çarpıcı bir ses mühendisliği ürünü olarak ne sunuyor?

LG XBOOM 360 inceleme!

LG XBOOM 360 XO3 satın almak için buraya tıklayın

Hoparlörü nereye yerleştirirseniz yerleştirin, LG’nin çok yönlü 360 derecee ses teknolojisi ile cihazın estetik tasarımının sunduğu sinerji; doğal ve tutarlı olan yüksek kaliteli görsel-işitsel deneyime dönüşüyor.

Tek veya birden fazla sürücüye sahip standart hoparlörler, sesi sınırlı bir alan içinde dağıtır. Bu parametrelerin dışında kalan ses, sesin yalnızca belirli bir bölümde düzgün bir şekilde duyulabildiği ses bozulmalarına neden olur. LG’nin patentli teknolojisine sahip optimum reflektör yapısı, sesin her yöne eşit ve düzgün bir şekilde dağılmasını sağlar. Bu nedenle, XBOOM 360 XO3 size orijinal sesi en iyi şekilde ulaştırıyor. Ayrıca ton, netlik, insan sesi ve hatta uzamsal seste bile daha az bozulma sunuyor.

LG XBOOM 360 inceleme

LG XBOOM 360 XO3’ün 3 taraflı premium ses sistemi, müziği dengeli ve net bir sesle dağıtarak daha doğru tizler, daha net mid’ler, zengin ve derin baslar sunar. Birinci sınıf malzemelerden oluşan Netlik Artırıcı Yapı; ipek kubbe, cam elyaf ve neodimyum mıknatıslar ile ses netliğini ve doğruluğunu artırır. Çift Pasif Radyatör, ses bozulmasını indirgemek için düzensiz titreşimi azaltır. Dinamik Bas Optimizasyonu, ses kapatıldığında bas seviyesini sesten ayrı olarak iyileştirir.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir