Güncel Haberler – GuncelBilgi.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Huawei Nova 11 serisinin tanıtım tarihi belli oldu!

Huawei Nova 11 serisinin tanıtım tarihi belli oldu!

GBN GBN -
24 0

Huawei amiral gemisi P60 serisini tanıttıktan sonra şimdi de gözünü orta segmente dikti. Çinli üretici orta segmentteki oyuncusu Nova 11’i yakın zamanda piyasaya sürecek. Yeni akıllı telefonun tanıtım tarihi ise sızdırıldı.

Huawei’den orta segment telefon pazarına yeni oyuncu

Gelen bilgilere göre Nova 11 serisinin lansman tarihinin 17 Nisan 2023 olarak belirlenmiş durumda. Weibo üzerinden yapılan sızıntıya göre Huawei Nova 11 serisi, mor ve yeşil olmak üzere iki farklı yeni renkte satışa sunulacak.

Telefonun arkasında ise dikey olarak hizalanmış üçlü kamera adası ve ortasında büyük bir halka görüyoruz. Paylaşılan görseller ana kamerayı öne çıkaran halkayı da ortaya koyuyor. Standart ve Pro model de bu kısımda birbirlerinden ayrılıyor.

Paylaşılan görsellerde Nova 11 serisinin düz kenarlara ve ince çerçeveye sahip olacağını görüyoruz. Yüksek ekran gövde oranına sahip olan modelde ekranın ortasında ise selfie kamerası için bir delik bulunuyor. Ses ve güç düğmeleri telefonun sağ tarafında yer alırken, telefonun alt kısmında birincil stereo hoparlör, USB Type-C bağlantı noktası, mikrofon ve SIM kart tepsisi bulunuyor. Üst kısıma geçtiğimizde ikinci bir mikrofon ve ve hoparlör görüyoruz.

Daha önce çıkan haberlere göre Huawei Nova 11, Pro modelde 108 Megapiksel, standart versiyonda ise 50 Megapiksellik bir kameraya ev sahipliği yapacak. Yeni telefonun ayrıca uydu iletişim teknolojisine sahip ilk orta segment akıllı telefon olması bekleniyor.

Huawei Nova 11

Huawei, Nova 11 serisinin resmi lansman tarihini henüz doğrulamamış olsa da akılllı telefon hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgiye ulaşacağımızı düşünüyoruz. Şirketin Nova 11 serisini ve yeni teknolojilerini düzenlenecek bir lansman ile tanıtması bekleniyor.

P60 serisinin ardından tanıtılacak Nova 11 serisi ile birlikte Huawei akıllı telefon pazarındaki iddiasını ortaya koyuyor. Peki siz Huawei ve akıllı telefon piyasasındaki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

60 MP ÖN KAMERA – 100W ŞARJ! Huawei Nova 10 Pro inceleme!

https://youtu.be/LtQZLNb4XCQ

Kaynak: https://shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir