Güncel Haberler – GuncelBilgi.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Disney+’tan izleyebileceğiniz en iyi aile dizileri ve filmleri!

Disney+’tan izleyebileceğiniz en iyi aile dizileri ve filmleri!

GBN GBN -
15 0

Walt Disney Company tarafından sunulan dijital akış servisi Disney+, Türkiye’de hizmet vermeye başlamasıyla büyük bir ilgi gördü. Marvel başta olmak üzere çeşitli içerikleriyle dikkat çeken platform, aynı zamanda aileler için uygun olan birçok dizi ve filmi de kütüphanesine barındırıyor. Biz de bu içeriğimizde, Disney+ üzerinden izleyebileceğiniz en iyi aile dizilerini ve filmlerini sizler için bir araya getirdik.

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

The Evermoor Chronicles – Dizi

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

The Evermoor Chronicles, Amerikalı bir ailenin İngiltere’deki yeni evlerine taşınmasıyla başlayan olayları konu alır. Dizinin ana karakteri Tara Crossley isimli bir genç kız. Ailesiyle birlikte Evermoor adlı kasabada büyüleyici bir malikaneye taşınan Tara, bu kasabanın derin sırlarını ve ailesinin geçmişiyle ilgili gizemleri çözmeye çalışır.

Buz Devri – Film

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

Buz çağında geçen Buz Devri, pek çok farklı türden hayvandan oluşan bir grup etrafında dönüyor. Film, Manny adlı bir mamut, Sid adlı bir misket patlak, Diego adlı bir sırtlan ve diğer hayvanların maceralarını anlatır.

Esrarengiz Kasaba – Dizi

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

En popüler animasyon dizilerinden Esrarengiz Kasaba, ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines’ın, yaz tatillerini geçirmek için gittikleri Gravity Falls adlı bir kasabada yaşadıkları maceraları anlatır. Bu kasaba, gizemli olaylarla dolu olmasıyla birlikte, çeşitli doğaüstü varlıklara da ev sahipliği yapar. Daha önce birçok ödüle layık görülen yapım, Disney+’ın en iyi aile dizilerinden birisi.

Aykut Enişte – Film

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

Türk imzası taşıyan Aykut Enişte, yalnız yaşayan ve sürekli aile özlemi çeken Aykut’un hikâyesini anlatıyor. Evlenip yuva kurmanın hayalini kuran Aykut, sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye çok yaklaşır. Ancak beklenmedik bir durum, buna engel olur.

The Simpsons – Dizi

En iyi Disney+ aile dizileri ve filmleri!

Komedi türündeki The Simpsons, Springfield adlı bir kasabada yaşayan Simpson ailesinin günlük yaşamını anlatır. Dizi, aile üyelerinin farklı maceralarını, komik olaylarını ve kişisel zorluklarını ele alır. Kasabadaki diğer karakterler de sık sık hikayeye dahil olur

Disney+’tan izleyebileceğiniz en iyi aile dizilerinin ve filmlerinin devamı için ikinci sayfaya geçebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir