Güncel Haberler – GuncelBilgi.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Airfryer dönemi kapanabilir! Xiaomi, akıllı fırınını tanıttı

Airfryer dönemi kapanabilir! Xiaomi, akıllı fırınını tanıttı

GBN GBN -
10 0

Tekstil, akıllı telefon ve oyuncak gibi birçok farklı sektörde karşımıza çıkan Xiaomi, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl popüler hale gelen airfreyerlara alternatif üreten Xiaomi, akıllı buharlı fırını Mijia modelini tanıttı. İşte Xiaomi Mijia özellikleri ve fiyatı…

Xiaomi Mijia özellikleri ve fiyatı

Şirket, akıllı bulaşık makinelerinden koşu bantlarına kadar binlerce çeşit ürün ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Mijia’yı tanıtan şirket, evde sağlıklı yemek pişirmeyi daha kolay ve rahat hale getirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

Xiaomi Mijia özellikleri ve fiyatı

Airfryer teknolojisi, yağ yerine sıcak hava kullanarak yemek pişirebilmeleri sayesinde kısa sürede popüler hale geldi. Bu akıllı cihaz, fritözün avantajlarını geleneksel bir fırınınkilerle birleştirerek sağlıklı yemek pişirmeyi kolay hale getiriyor.

Mijia’da 1200W yüksek güçlü buharlaştırma tavası ve çeşitli pişirme modları bulunuyor. Mobil uygulama ile kontrol edilebilen cihaz, kullanıcılara yemek tarifi önerisi de sunuyor.

Konu hakkında açıklama yapan şirket, “Yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirebildiği için size zaman kazandırabilir, böylece mutfakta daha az zaman geçirebilirsiniz. Deneyimli bir aşçı olmasanız bile kullanımı kolaydır.” ifadelerine yer verdi.

Mijia akıllı buharlı fırın şu anda sadece Çin’de satışa sunuldu. Önümüzdeki aylarda diğer pazarlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın 1.999 yuan (yaklaşık 282 dolar) fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Siz Xiaomi Mijia hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir